close
تبلیغات در اینترنت
دعوت برای معرفی محصول یا تجارت
loading...

سایت دانلود اندروید 12.1

دعوت برای معرفی محصول یا تجارت

از آنها بخواهيد افرادي را به شما معرفي كنند


يكي از هيجان انگيزترين چيزهاي بازاريابي شبكه اي اين است كه شما الزاماً همه كساني را نمي شناسيد كه اعضاي خانواده و دوستانتان مي شناسند. بنابراين ممكن است آنها كساني را به شما معرفي كنند كه وارد تجارتتان شوند و كلي در درآمدتان مؤثر باشند.» فرض كنيد كار را به عمو علی معرفي كرده ايد و او بعد از آنكه خوب به حرفهايتان گوش كرد، مي گويد كه به اين كار علاقه اي ندارد.

شما دو گزينه بيشتر نداريد: از عمو علی تشكر كنيد و موضوع را عوض كنيد ، يا از عمو علی تشكر كنيد و از او بخواهيد افراد ديگري را به شما معرفي كند. از آنجايي كه عمو علی واقعاً‌ قصدش كمك كردن به شماست، پس به « دايره نفوذش » فكر مي كند؛ يعني دوستان، همسايگان و همكارانش و احتمالاً يكي ، دو اسم به شما تحويل مي دهد.

ارجاع و معرفي افراد از سوي بازار گرم شما به نوعي فهرست افراد درجه يكتان را افزايش مي دهد وقتي شما با دوست عمو علی تماس مي گيريد، شما دو نفر با هم غريبة غريبه نيستيد: « هر دوي شما عمو علی را مي شناسيد. همين آشنايي كافي است كه به شما اجازه دهد محصولات/ خدمات و فرصت تجارتتان را به آن فرد هم معرفي كنيد. هيچ بعيد نيست كه دوست عمو علی «بله» بگويد.

پیشداوری ممنوع

بعضی از افراد با تجربه و قدیمی می گویندکه باز هم نمی توانندبه سراغ بازار گرم شان بروند.

من اعتبار ندارم در گذشته و در شرکتی دیگر همه کسانی که در حلقه تأثیر گذاری من بوده اند از بین رفته اند و به من دیگر اعتبار نزد آنها ندارم.

بعضی ها فکر می کنند اگر اینکار را به دوستان یا اعضاء خانواده مطرح کنند مورد تمسخر واقع می شوند.

بعضی ها می ترسند اعتبارشان نزد دیگران خراب شود.


تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
با سلام این وبسایت در راستای آموزش و معرفی نرم افزارهای اندروید راه اندازی شده و باید متذکر شویم که تمامی مطالب از دیگر سایتهای محترم و با ذکر منبع در سایت قرار داده می شوند. امید است بتوانیم در زمانی نه چندان طولانی نیازهای شما عزیزان را برطرف سازیم کاوه
اطلاعات کاربری