close
تبلیغات در اینترنت
موفقیت پول ثروت
جمعه 07 اردیبهشت 1397
موفقیت
پول
ثروت
تبلیغات
پنل کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
اتاق آرزو
عضویت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
دیگرامکانات
۵ قدم برای رسیدن به رویایی که در ذهن دارید
 • تعداد بازدید : 516
 • ۵ قدم برای رسیدن به رویایی که در ذهن دارید

  هر کسب و کاری که به موفقیت می‌رسد از رویا پردازی‌های مجری یا مالک آن شکل گرفته است. افراد مختلف همیشه ایده‌های متفاوتی در ذهن خودشان دارند و اگر بتوانند آن‌ها را دنبال کنند، قطعا می‌توانند به موفقیت‌های زیادی دست پیدا کنند. تمام کارآفرین‌هایی که در اطراف خود مشاهده می‌کنید، در ابتدا یک رویا و یک ایده در ذهن خودشان داشته‌اند و کم‌کم توانسته‌اند رویایی که دارند را به حقیقت تبدیل کنند.

  اگر بتوانید با کارآفرین‌های مختلف صحبت کنید، آن‌ها راه حل‌های متفاوتی برای رسیدن به موفقیت و اجرایی کردن رویاهایتان به شما می‌دهند. البته بیشتر این افراد ۵ قدم برای رسیدن به موفقیت و عملی کردن رویاهای مختلف را به افراد گوناگون می‌گویند که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

  آیا تحت فشار مالی هستید؟
 • تعداد بازدید : 259
 • آیا تحت فشار مالی هستید؟

  چکیده :گاها فشار مالی کمک می کند بدانیم باید راه بهتری هم باشد! و معمولاً هم، هست. در مقاله زیر مایکل از دیدگاه یک نتورکر با نگاهی متفاوت به تحت فشار مالی قرار گرفتن و چالش های پس از آن، که فرصت بهره مندی از بازاریابی شبکه ای را در دل همین چالش مالی به دست آورده، با شما سخن می گوید.

  ۱۰ گام برای موفقیت در حرفه بازاریابی شبکه ای
 • تعداد بازدید : 2023
 • ۱۰ گام برای موفقیت در حرفه بازاریابی شبکه ای

  همان طور که می دانید بازاریابی شبکه ای، کسب و کاری است که از لحاظ ساختار کاری با سایر کسب و کارها متفاوت است. در این حرفه شما رئیس خودتان هستید و می توانید ساعت های کاریتان را براساس تمایل خودتان تنظیم نمایید. در این حرفه که نوعی کسب و کار شخصی است نیاز به حداقل سرمایه برای شروع کار بوده و حتی می توانید بدون سرمایه هم کارتان را شروع نمایید. شما می توانید براساس برنامه ریزی خودتان به رشد حداکثری دست پیدا کنید و درآمد دلخواهتان را بر پایه کار و تلاش به دست بیاورید. در این مقاله ۱۰ گام که می تواند موفقیت شما را در این حرفه تضمین کند به صورت زیر مطرح کرده ایم:


  ۷ ویژگی میلیونرهای خودساخته
 • تعداد بازدید : 901
 • 119137_447

  در طی سال ها با هزاران میلیونر خودساخته مصاحبه شده و درباره زندگی آنها پژوهش صورت گرفته است تا مشخص شود که چرا و چگونه آنها با انسان های عادی تفاوت دارند. به نظر می رسد که میلیونرهای خودساخته، در مقایسه با بسیاری از انسان ها، ویژگی های شخصیتی معینی را در وجودشان پرورش داده اند:

  ۱) متمرکز بودن: آنها هر ماهه، ۱۰ تا ۲۰ ساعت از زمان شان را برای مطالعه کردن و اندیشیدن درباره پس انداز کردن و سرمایه گذاری کردن صرف می کنند.

  ۲) توجه کردن به آینده ای بلندمدت: آنها اهداف مالی خودشان را برای ۱۰ تا ۲۰ سال بعد تعیین می کنند و برای دستیابی به آنها به شدت می کوشند.

  ۳) اقتصادی بودن: آنها در خرج کردن پول بسیار صرفه جو هستند.

  ۴) خویشتن دار بودن: آنها خویشتن داری را تمرین می کنند و از دنبال کردن راهکار کمترین تلاش و جستجو کردن شادی های لحظه ای می پرهیزند.

  ۵) شهامت داشتن: آنها ریسک ها و خطرهای احتمالی و هوشمندانه را در مسیر دستیابی به اهداف شان می پذیرند.

  ۶) سخت کوش بودن: آنها به طور میانگین، حدود ۵۹ ساعت در هفته کار می کنند.

  ۷) پشتکار داشتن: آنها هرگز تسلیم و ناامید نمی شوند.

  برگرفته از: پژوهش های آقای برایان تریسی (معلم و استادکسب ثروت، کارآفرینی و موفقیت)

  نویسنده : کاوه تاریخ : امتیاز :
  موضوعات : بازاریابی شبکه ای و تجارت الکترونیک , موفقیت|پول|ثروت ,
  از درخت بیاموزیم !
 • تعداد بازدید : 666
 • از درخت بیاموزیم !

   

   

  از درخت بیاموزیم استقامت را،

  که بزرگترین گزینه برای رسیدن به موفقیت و چشیدن لذت بی‌انتهای نعمات الهی است.

   

  از درخت بیاموزیم که :

   

  نه تنها در برابر بی‌آبی و کم‌آبی از پای در نمی‌آید، بلکه برای بدست آوردن آب، ریشه‌های خود راعمیق‌تر می‌کند و در نتیجه در مقابل طوفان و بادهای شدید نیز مقاوم‌تر می‌گردد.


  از درخت بیاموزیم که:

   

   در جنگل با وجود کمبود نور و رقابت با دیگر درختان ، قد خود را برافراشته‌تر می‌کند و سر به آسمان می‌ساید تا برای بهره‌مند شدن از نور الهی از دیگر رقیبان پیشی بگیرد.